100% EGG PROTEIN

Висока біологічна цінність
Великий рівень білка
Природнє доповнення до                             щоденного раціону харчування
Наявність цінного L-глютаміну

Рекомендації ПО ПРИЙОМУ

Змішайте в шейкері 1 мірну ложку (30g) протеїну з 200-300 мл води або знежиреного молока. Ретельно розмішайте. Приймайте коктейль 2-3 рази на день між основними прийомами їжі і відразу після тренування.
Смаки: шоколад, ваніль.
Вага: 1000 грам

Детальний опис

Дієтологи і професійні атлети зазвичай ставляться до яєчного протеїну як до найбільш цінної і ефективної спортивної добавки. 100% EGG PROTEIN компанії-виробника POWERFUL PROGRESS забезпечує високий вміст білка, наявність всіх необхідних амінокислот, практично повну відсутність жирів.

100% EGG PROTEIN — створений з чистого яєчного альбуміну, біологічна цінність якого високо цінується в індустрії спортивних добавок.
І це також факт! Всього одна порція продукту містить цілих 26 г знежиреного білка, з багатим амінокислотним профілем і L-глютамином. У складі відсутня лактоза, цукор і насичені жири, що дає цьому продукту особливу перевагу серед інших протеїнів.

100% EGG PROTEIN — це яєчний білок високого ступеня очистки. Це незамінний компонент, який стимулює потужний ріст м’язової маси і допомагає швидко відновити м’язові волокна після важких фізичних навантажень.

Переваги 100%EGG PROTEIN

Висока біологічна цінність
Амінокислоти яєчного протеїну мають збалансований амінокислотний профіль, що робить даний продукт біологічно цінною добавкою для бодібілдерів.

Великий відсоток білка
Яєчний протеїн відомий високим ступенем очищення яєчного альбуміну від жирів і вуглеводів, що підвищує рівень білка в продукті до 91% або 26 грам на порцію.

Природне доповнення щоденного раціону харчування
100% EGG PROTEIN від POWERFUL PROGRESS можна приймати разом з їжею, оскільки всі інгредієнти протеїну повністю натуральні, а основа продукту — яєчний альбумін, багата амінокислотами, мінералами та вітамінами.

Повна засвоюваність
Яєчний протеїн здатний повністю засвоюватись в організмі спортсмена, а кількість білків, яка засвоюється м’язамі після прийняття протеїнового коктейлю, значно більшa, ніж у інших видів протеїну.

Поживна цінність

АМІНОКИСЛОТНИЙ ПРОФІЛЬ НА 1 ПОРЦІЮ = 30 ГРАМ

L – Alanine — 1628 mg
L – Arginine — 1482 mg
L – Aspartic Acid — 2256 mg
L – Cystine — 618 mg
L – Glutamine — 3559 mg
L – Glycine — 932 mg
L – Histidine — 550 mg
L – Isoleucine — 1538 mg
L – Leucine — 2190 mg

L – Lysine — 1538 mg
L – Methionine — 976 mg
L – Phenylalanine — 1571 mg
L – Proline — 931 mg
L – Serine — 1852 mg
L – Threonine — 1112 mg
L – Tryptophan — 370 mg
L – Tyrosine — 1021 mg
L – Valine — 1875 mg

POWERFUL PROGRESS дорожить своєю репутацією і ставить на перше місце якість товару та обслуговування. Заповніть форму і наш менеджер вам зателефонує.

×