100% WHEY PROTEIN

Високий відсоток білка
Розчинність
Збалансований амінокислотний             профіль
Швидка засвоюваність

Рекомендації по прийому

Змішайте в шейкері 1 мірну ложку (30g) протеїну з 200-300 мл води або знежиреного молока. Ретельно розмішайте. Приймайте 2-3 рази на день між основними прийомами їжі і відразу після тренування.
Смаки: шоколад, банан, полуниця, ваніль.
Вага: 1000 грам.

Детальний опис

100% WHEY PROTEIN від POWERFUL PROGRESS — це високоякісна білкова спортивна добавка, основа якої — концентрат сироваткового білка та ізоляту. У співвідношенні ціна/якість продукт є найбільш оптимальним вибором для спортсменів різних категорій. У протеїні використовується сировина преміум якості від загальновідомого виробника молочних продуктів «MilkilandEU». Протеїн підходить не тільки для ефективного росту м’язів, а й для спалювання жиру, при побудові атлетичної форми спортсмена. Саме сироватка джерело цінних амінокислот ВСАА, які стимулюють синтез білка. У складі 100% WHEY PROTEIN також міститься високій вміст L-глютаміну — важливого елемента для швидкого відновлення сил після фізичних навантажень.

В одній порції вдалося сконцентрувати 24 грами білка, малий рівень вуглеводів (всього 3 грами) і жирів, що дозволяє набрати якісну м’язову масу без втрати рельєфності тіла. Потужний амінокислотний профіль підсилює відновлення організму після прийняття даного сироваткового протеїну. 100% WHEY PROTEIN містить в собі мінімальний рівень цукру, жирів, вуглеводів та інших непотрібних компонентів. У протеїні використовуються виключно німецькі смакові добавки відомої фірми «Destilla GmbH» — вони натуральні та безпечні для здоров’я споживача. 100% WHEY PROTEIN випускається зі смаками: шоколад, ваніль, полуниця і банан.

Переваги 100%WHEY PROTEIN

Високий відсоток білка
Протеїн містить велику долю білків, чого немає у багатьох інших продуктах. 24 грами на порцію дозволяє підтримувати відмінну форму і ефективно збільшувати м’язову масу атлета.

Доступна ціна
За співвідношенням ціна/якість, цей протеїн заслуговує уваги. Компанія робить ставку одночасно на якість і доступність протеїну потенційномим покупцямі.

Відмінна розчинність і якісна упаковка
Консистенція протеїну 100% WHEY PROTEIN створена так, що після розмішування, на дні шейкера не залишаються залишки порошку чи інші осади. Упаковка протеїну дуже міцна, повністю герметична, що продовжує термін придатності продукту на 24 місяці.

Ідеально збалансований амінокислотний профіль
Особливість даного протеїну в тому, що він багатий на різноманітні корисні амінокислоти. Глютамін, лейцин, лізин, аргінін, тирозин — всі ці та інші важливі компоненти надходять в організм спортсмена.

100% WHEY PROTEIN — це висока біологічна цінність, чудове засвоєння, приємний легкий смак та преміум якість.

Поживна цінність

АМІНОКИСЛОТНИЙ ПРОФІЛЬ НА 1 ПОРЦІЮ = 30 ГРАМ

L – Alanine — 1169 mg
L – Arginine — 500 mg
L – Aspartic Acid — 2518 mg
L – Cystine — 488 mg
L – Glutamine — 4047 mg
L – Glycine — 408 mg
L – Histidine — 419 mg
L – Isoleucine — 1580 mg
L – Leucine — 2559 mg

 

L – Lysine — 2264 mg
L – Methionine — 520 mg
L – Phenylalanine — 742 mg
L – Proline — 1495 mg
L – Serine — 1116 mg
L – Threonine — 1669 mg
L – Tryptophan — 401 mg
L – Tyrosine — 697 mg
L – Valine — 1409 mg

POWERFUL PROGRESS дорожить своєю репутацією і ставить на перше місце якість товару та обслуговування. Заповніть форму і наш менеджер вам зателефонує.

×