ПРО КОМПАНІЮ

Свою діяльність компанія POWERFUL PROGRESS розпочала влітку 2015 року. Новий бренд за дуже короткий час завоював свою частку на українському ринку спортивного харчування і вже отримав численні відмінні відгуки від клієнтів. Основна мета створення цього бренду — забезпечення споживачів тільки високоефективними харчовими добавками преміум якості, і одночасно доступними кожному спортсмену. Завдяки підбору першокласної сировини, ретельному контролю процесу виробництва і упаковки, компанії вдалося створити дійсно чудові продукти.
  • Про нас
  • Про нас
  • Про нас


POWERFUL PROGRESS
— команда ентузіастів та експертів, які створили новий бренд спортивного харчування, які поставили нові стандарти якості продукції в індустрії спортивного харчування в Україні. Завдяки підбору першокласної сировини, ретельному контролю процесу виробництва і упаковки, компанії вдалося створити дійсно чудові продукти.

Укладення контракту між POWERFUL PROGRESS і польським виробником молочної продукції, заводом «Ostrowia», дало можливість створити сучасну виробничу лінію з випуску спортивних добавок, яка здійснюється висококваліфікованими фахівцями.

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ БРЕНДУ

Доступна цінова політика. Ціни на спортивні добавки POWERFUL PROGRESS серед інших виробників відрізняються своєю привабливістю. За короткий період, бренду вдалося закріпитися і збільшити свою частку на ринку спортивних добавок. Компанія прагне не завищувати ціну, оскільки націлена на доступність своєї продукції широкого кола споживачів шляхом грамотного співвідношення ціни/якості.

Преміум якість. Спортивне харчування від компанії
POWERFUL PROGRESS виробляє продукт тільки з перевірених постачальників. Виробник дуже ретельно підійшов до підбору сировини і правильному комбінування всіх компонентів. Постачальники вибиралися виключно європейські — Польща, Німеччина, Чехія, тому за якість продукції вже можна не турбуватися.

Безпека продукції. Товар надходить на ринок тільки після того, як пройде численні тести: перевірка правильності складу, на наявність шкідливих мікроорганізмів, на перевірку частки білків і амінокислот в продуктах. Всі компоненти продукції безпечні для здоров’я, оскільки виробник використовує виключно натуральні ароматизатори та підсолоджувачі. Випробування в Інституті екогігієни і токсикології ім. Л.І.Медведя показали, що продукція повністю безпечна для споживання людиною і вона відповідає всім стандартам якості і як результат компанія отримала висновок СЕС.

 

  • Про нас
  • Про нас
  • Про нас

Команда POWERFUL PROGRESS дорожить  своєю репутацією, постійно працюючи над випуском нових чудових продуктів.  Бренд стає все більш популярним і впевнено зміцнює свої позиції на ринку, активно залучаючи нових клієнтів першокласним якістю продукції і неймовірно доступними цінами.

Про нас
Про нас
POWERFUL PROGRESS дорожить своєю репутацією і ставить на перше місце якість товару та обслуговування. Заповніть форму і наш менеджер вам зателефонує.

×