AMINO ВСАА 2:1:1

Чисті аминокислоти без зайвих добавок
Висока засвоюваність
Підтримка синтезу протеїна в м’язах
Збільшення сили і витривалості
Наявність цінної  амінокислоти L-Glutamine

Рекомендації по прийому

Змішайте в шейкері 2 мірні ложки (10g) ВСАА з 150-200 мл холодної води або соку. Потім ретельно розмішайте шейкер. Приймайте 2-4 рази на день під час дієти і тренувань для найбільшого ефекту.
Смаки: апельсин, лимон + лайм, яблуко, кавун.
Вага: 500 грам.

Детальний опис

AMINO BCAA 2:1:1 від POWERFUL PROGRESS це високоякісна суміш незамінних амінокислот. У співвідношенні ціна / якість продукт є найбільш оптимальним вибором для спортсменів різних категорій.

BCAA — основний матеріал для побудови нових м’язів, ці незамінні амінокислоти становлять 35% всіх амінокислот в м’язах і приймають важливу участь в процесах анаболізму і відновлення, мають антикатаболічною дією.

У продукті також сожержіт невелика кількість L-глютамина. Ця амінокислота є джерелом енергії, поряд з глюкозою, надає антикатаболическое дію, зміцнює імунітет, прискорює відновлення після тренувань, запобігає розвитку так званої перетренованості.

В одній порції вдалося сконцентрувати 4 грами лейцину, 2 грами изолейцина і 2 грами валина. Відсутність жирів дозволяє набрати якісну м’язову масу з красивим рельєфом м’язів. Такий амінокислотний склад значно підсилює відновлення організму після прийняття

AMINO ВСАА 2:1:1 бренду POWERFUL PROGRESS. Як і в інших продуктах компанії, в ВСАА використовуються виключно німецькі смакові добавки відомої фірми «Destilla GmbH» — вони повністю натуральні і безпечні для здоров’я споживача, роблячи смаки амінокислот легко кислими і приємними. ВСАА 2:1:1 випускається зі смаками: апельсин, лимон + лайм, яблуко, кавун.

Переваги AMINO ВСАА 2:1:1

ВСАА підтримує синтез протеїну в м’язах. Доведено, що лейцин, який входить до складу ВСАА, здатний самостійно стимулювати м’язовий ріст шляхом активізації ензимів, що ініціюють білковий синтез. Таким чином, приймаючи BCAA, атлет створює сприятливі умови для відновлення амінокислотного пулу і побудови нових м’язових волокон відразу після тренування.

Демократична ціна

Оптимальний баланс між ціною і якістю були завжди пріоритетом для компанії. Виробник спортивного харчування робить ставку на високу якість і доступність AMINO ВСАА 2:1:1 будь-якому потенційному покупцеві.

Збільшення витривалості і сили

Крім набору якісної м’язової маси, ВСАА сприяють і значного збільшення силових показників атлета. А для тих, у кого тренування дуже інтенсивні, даний продукт підвищує витривалість. AMINO ВСАА 2:1:1 від POWERFUL PROGRESS підтримує підвищений рівень працездатності під час високоінтенсивних тренувань.

Чисті амінокислоти — нічого зайвого

AMINO ВСАА 2:1:1 — це изолейцин, лейцин і валін. І все. Ніяких домішок, таурин і інших непотрібних добавок, які не несуть користі спортсмену. POWERFUL PROGRESS використовує тільки чисті амінокислоти преміум якості.

AMINO ВСАА 2:1:1 від бренду POWERFUL PROGRESS — це найефективніший, найякісніший і найбільш значимий для всього організму будівельний матеріал для побудови нових м’язових тканин і волокон.

Поживна цінність

АМІНОКИСЛОТНИЙ ПРОФІЛЬ НА 1 ПОРЦІЮ = 30 ГРАМ

POWERFUL PROGRESS дорожить своєю репутацією і ставить на перше місце якість товару та обслуговування. Заповніть форму і наш менеджер вам зателефонує.

×