CREA-TOR MICRONIZED

100% чистий  моногідрат креатину             без ароматизаторів та                                   підсолоджувачів
Збільшення сили і витривалості
Відновлення м’язових тканин
Відмінна засвоюваність креатину

РЕКОМАНДАЦІЇ ПО ПРИЙОМУ

Додайте 1 мірну ложку (5g) креатину і змішайте в стакані з 50-100 мл холодної води або соку. Потім ретельно розмішайте ложкою. Приймайте одну порцію раз в день. Для кращої ефективності вживайте креатин під час спеціальної дієти та під час тренувальних програм.
Смаки: Без смаку.
Вага: 300 грам.
1 порція: 5 грам.

Черговий продукт від бренду POWERFUL PROGRESS — 100% чистий креатин моногідрат Crea-Tor Micronized.
Креатин — це натуральний компонент, який знаходиться в невеликих кількостях в харчових джерелах, таких як м’ясні продукти або риба. Crea-Tor наповнює м’язи так званим креатин фосфатом. Він використовується організмом як безпосереднє джерело енергопостачання м’язів під час посилених фізичних навантажень.
Crea-Tor Micronized підвищує рівень затримки води в м’язових тканинах. Це забезпечує всі необхідні умови для синтезу білків після фізичних вправ.
Кожна порція креатину — це 5 грамів (5000 мг) 99,9% чистий моногідрат від бренду POWERFUL PROGRESS. Особлива технологія виробництва моногідрат креатину дозволяє отримати порошок без запаху і кольору, який дуже легко змішується з водою або соком. Креатин фасується в зручні герметичні пластикові банки, що дозволяє зберігати якість продукту тривалий час.

ПЕРЕВАГИ CREA-TOR MICRONIZED

Значне збільшення сили і витривалості
Crea-Tor — це чистий креатин моногідрат, який покращує продуктивність м’язів під час високої активності спортсмена, таких як силові тренування, біг і будь-який інший вид аеробних або анаеробних вправ.

Збільшення м’язової маси
Збільшення сили дозволяє домогтися максимального стимулюючого впливу на зростання м’язів. Разом з Crea-Tor Micronized тіло атлета набуває більш об’ємну і рельєфну форму.

Ідеальне засвоєння організмом
Мікронізований креатин встановлює новий стандарт якості для креатину моногідрату через його менші розміри частинок. У цьому випадку, більш дрібні частинки скорочують час абсорбції креатину.
Креатин моногідрат відіграє важливу роль в подачі живлення в м’язові тканини і підвищення спортивних результатів. Crea-Tor Micronized як було сказано вище, дозволить підвищити витривалість, затримати втому, збільшити м’язові об’єми, а також покращити Ваші силові показники під час тренувань в залі.

Поживна цінність

Кількість поживних речовин в одній порції (5 г) продукту
Моногідрат креатину      5 г

POWERFUL PROGRESS дорожить своєю репутацією і ставить на перше місце якість товару та обслуговування. Заповніть форму і наш менеджер вам зателефонує.

×