SUPER MASS GAINER

31% чистого протеїну
Швидкий ріст м’язевої маси
Цінне джерело енергії і протеїнів
Вміст моногідрат креатину

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ПРИЙОМУ

Змішайте в шейкері 4 мірних ложки (одна порція = 140g) гейнера з 350-450 мл води або знежиреного молока. Ретельно розмішайте. Приймайте в тренувальні дні 3 рази на день, між прийомами їжі, до і після тренування, а в дні відпочинку — 2 порції в день.
Смаки: шоколад, банан, полуниця, ваніль
Вага: 4000 грам, 1000 грам.
1 порція: 
140 грам/100 грам.

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС

SUPER MASS GAINERвисокоефективний гейнер з високим вмістом протеїну і відмінно підібраним комплексом вуглеводів. Цей унікальний продукт розроблений саме для тих новачків спорту, для яких нарощування якісної м’язової маси — головна мета. Гейнер ідеальний по відношенню ціна/якість, що дозволяє купити цю спортивну добавку практично кожному.
До складу гейнера входить посилений вуглеводний комплекс, підвищена частка білка і креатин моногідрат. Ще одна важлива особливість гейнера SUPER MASS GAINER компанії POWERFUL PROGRESS — це велика кількість різноманітних вітамінів, речовин і мінералів, які є корисними для організму.
Гейнер містить 31% високобілкового сироваткового протеїну всесвітньо відомого бренду «Milkiland» вищої якості з бездоганним амінокислотним профілем. Креатин забезпечує ефективне зростання сили і м’язової маси атлета. Одна порція гейнера поєднує цілих 45 грамів білка, 5 грам креатин моногідрату і 65 грамів вуглеводів. Для підвищення ефективності гейнера, в нього додана цінна амінокислота — L-глютамін.
Гейнер випускається з вибором чотирьох найпопулярніших смаків: шоколад, ваніль, банан і полуниця. Спеціальні натуральні ароматизатори та підсолоджувачі німецької фірми «Destilla GmbH» зробили його повністю безпечним і дуже смачним. Ця спортивна добавка дуже приємна на смак, ідеально засвоюється і легко п’ється як з водою, так і з молоком.
Гейнери фасуються в компактні пластикові відра та герметичні дой-паки, що дозволяє зберегти термін придатності продукту на тривалий період.

ПЕРЕВАГИ SUPER MASS GAINER

Шукаєте високий відсоток протеїну і креатину в гейнері?
Особливість даного гейнера в тому, що в його складі дуже велика частка білка (31%) і креатину, що дозволить м’язам рости ще швидше, а швидкість відновлення м’язів збільшиться в декілька разів.

Хoчете швидко наростити якісну м’язеву масу?
Купивши цей гейнер, атлет отримує миттєвий результат після кількох днів прийняття препарату та спеціальної дієти. Грамотно підібрані компоненти SUPER MASS GAINER дозволяють швидко набрати якісну м’язову масу.

Потрібен ефективний джерело енергії, вітамінів і протеїнів?
Гейнер, крім зростання м’язів, також насичує організм спортсмена необхідною енергією, комплексом вітамінів і біологічно активних компонентів. У гейнері наявні: аргінін, глютамін, лейцин, ізолейцин і безліч інших цінних амінокислот.

Боїтеся негативного впливу гейнера на Ваш організм?
Всі інгредієнти SUPER MASS GAINER виробляються на європейських заводах, де якість говорить сама за себе. Основа гейнера повністю безпечна для організму, оскільки є натуральною харчовою добавкою. Німецькі ароматизатори та підсолоджувачі повністю натуральні та не несуть шкоди для здоров’я спортсмена.

SUPER MASS GAINER — потужна білково-вуглеводнева формула, яка ідеально підходить для всіх спортсменів. Це чудова харчова добавка до раціону атлета, яка дасть максимальний результат.

ПОЖИВНА ЦІННІСТЬ

АМІНОКИСЛОТНИЙ ПРОФІЛЬ НА 1 ПОРЦІЮ = 140 ГРАМ

L – Alanine — 2040 mg
L – Arginine — 820 mg
L – Aspartic Acid — 5040 mg
L – Cystine — 1230 mg
L – Glutamine — 8010 mg
L – Glycine — 815 mg
L – Histidine — 1110 mg
L – Isoleucine — 2190 mg
L – Leucine — 5402 mg

L – Lysine — 4540 mg
L – Methionine — 990 mg
L – Phenylalanine — 1550 mg
L – Proline — 2540 mg
L – Serine — 1500 mg
L – Threonine — 2190 mg
L – Tryptophan — 920 mg
L – Tyrosine — 1576 mg
L – Valine — 2330 mg

POWERFUL PROGRESS дорожить своєю репутацією і ставить на перше місце якість товару та обслуговування. Заповніть форму і наш менеджер вам зателефонує.

×